Burgaz Free Üniversitesi

bulgaristan burgaz serbest universitesi

  Burgaz free üniversitesi özel bir üniversite olup, öğrencilerine çeşitli ayrıcalıklar tanımaktadır. 1991 yılından bu yana hizmet vererek, yüzlerce öğrencisini hayallerine kavuşturmuştur. Son derece modern ve yeniliklere açık bir okul haline gelmesi, popüler olmasını sağlamıştır. Öğrenciler tarafından çok fazla talep alan ve her geçen gün kendini de yenileyen üniversite sınava girmenizi istememektedir. Sınav ve taban puan talebi olmayan ve sadece lise diploması ile öğrencileri kaydeden üniversite, dört temel bilimler içermektedir. Bu alanda bölümleri birleştiren ve bütünleştiren yapısı olarak saygınlık kazanmaya devam etmektedir. Hukuk bilimleri, ekonomi ve yönetim bilimleri, beşeri bilimler ve bilişim ve teknik bilimler merkezi olarak bölümlere sahiptir. Bu bölümlerde birleşen güçten sizler de destek alacak, geleceğinize güvenle bakabilmenin özellikleri sonuna kadar yaşayacaksınız.

Burgaz free üniversitesi ile ilgili daha geniş ve güncel bilgilere ulaşmak için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede tecrübeli danışmanlarımızın sizlere kayıt ve sonrası için sunacağı yardımlar da, oldukça yararınıza olacaktır. Gelişen teknolojiyi adım adım takip ederek, tüm yeniliklere açık olarak vizyonunuzun genişlemesini sağlayacaksınız. Hayallerinizin peşinden gitmeniz için sizlere sihirli bir değneğin dokunmasını beklemeden, ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Üniversite Dünya çapında tanınmış ve isim yapmıştır. Bu kapsamda sizlere daha kaliteli eğitim hizmeti sunmakta ve istediğiniz bölümlere sınavsız geçiş hakkı tanımaktadır. Sosyal konularda da bir çok alternatif sunan ve keyifli bir eğitim sürecinin baş mimarı olan üniversite, sizleri de bekliyor.

Oldukça geniş bir yelpazede amaçlarınıza yönelik eğitim sunmakta, bu anlamda Bulgaristan’ ın en güzel ve modern şehrinde öğrenciliğinize adım atacak, sosyal faaliyetler her daim kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Burgaz free üniversitesi Burgaz’ da olup hafızanıza unutulmayan resimleri işleyeceksiniz. Dünya’ nın her yerinden gelen turistlere ev sahipliği yapan ve tam bir öğrenci şehri olan Burgaz, sizleri de bekliyor. Farklı kültürleri bir araya getirmesiyle çok yönlü bir şehir olması, tercih nedenlerinden biridir. Daha geniş ve güncel bilgilere ulaşmak için, Türkiye’ nin bir çok yerinde bulunan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimiz olacaktır.

bulgaristan burgaz serbest universitesi 4
bulgaristan burgaz serbest universitesi 2

bulgaristan burgaz serbest universitesi 1