Pleven Tıp Üniversitesi

bulgaristan-pleven-tip-universitesi-1

  Pleven tıp fakültesi Bulgaristan’ da bulunan tıp fakülteleri arasındadır. 1974 yılından itibaren binlerce mezun vermiş olup, her geçen yıl eğitimin kalitesini yükselterek devam etmektedir. Bu anlamda öğrenciler tarafından çok sayıda talep görmekte, kayıtları kısa sürede dolmaktadır. Üstelik öğrencilerine çok sayıda yataklı hastanede uygulamalı eğitim de sunmaktadır. Öğrenciler son derece donanımlı, gelişen son teknoloji kaynaklarıyla eğitim vermekte, teorik ve pratik anlamda derslerinize adapte olmanızı sağlamaktadır. Üstelik tıp fakültesinde kaliteli eğitim görmek için sınava girmeniz, taban puan şartı aranmadığını bilmenizde fayda vardır. Ülkemiz’ de tıp fakültesine gidebilmek için zorlayan sınavlara girmek ve yüksek puanlar almak gerekiyor. Fakat Bulgaristan’ da sınav kaygısı söz konusu değildir. İngilizce ve Bulgarca dil eğitimi verilmekte, bu anlamda yabancı dilinizi geliştirmiş ve istediğiniz Ülke’ de mesleğinizi yapabileceksiniz.

Pleven tıp fakültesi çok sayıda öğrenciye sahip olmakla beraber, klinik öğretiler için tam donanımlı bir eğitimin içinde olacaksınız. Klinik bölümleri, bölümleri ve tüm pratik bilgileri de analiz edip, bilgi kaynağınızı mesleğinize doğru yücelteceksiniz. Üstelik son derece uygun ücretler dahilin de hayallerinize bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Yurtdışında eğitim için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Bu sayede güvenilir, vizyonu geniş, ilkeli, tecrübeli kaynak fikirleri daima rehberiniz olacaktır. Bu anlamda bilerek ve mağduriyetlerinizi ekarte ederek öğreniminizi tamamlayacaksınız. Ulaşım ve konaklama gibi kaygılı düşüncelerinizden arınacak, içinizi rahatlatacak sonuçlar elde edeceksiniz. Tıp bölümlerinde istediğiniz branşı seçecek, ilgi alanlarınıza yönelik kaliteli bir eğitim göreceksiniz.

Pleven tıp fakültesi ile ilgili tüm bilgi kaynağına ulaşabileceğiniz tek adres Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofisleri olmaktadır. Bu sayede aklınıza takılan tüm soruların cevabını alacak, orada kendinizi yabancı hissetmemek için bir danışmandan fikirler ve destek alacaksınız. Yurtdışında bulunan okulların tek resmi sözcüsü olmakla birlikte, okullarda ve resmi kurumlar dahil olmak üzere marka olmaya devam etmektedir. Siz değerli öğrenciler yurtdışında okuma kaygısı yaşamadan, hayatınıza katacağınız değerlerin farkına varacaksınız. Yurtdışı ve Avrupa Birliği üyesi ülkesi olan Bulgaristan, yaşam kalitenizi yükselteceksiniz.

bulgaristan-pleven-tip-universitesi-2

bulgaristan-pleven-tip-universitesi-3

bulgaristan-pleven-tip-universitesi-4

bulgaristan-pleven-tip-universitesi-1