Plovdiv Müzik ve Dans Akademisi

plovdiv-muzik-akademisi 2

Plovdiv müzik ve dans akademisi 1964 yılından beri yetenek ve ilgi alanlarına yönelik olarak geliştirilen eğitim alanı sunmaktadır. Sanat ile iç içe olmak isteyen yeni nesil gençlerin son yıllar da en çok tercih ettiği okullar arasındadır. Önceden Sofya Üniversitesine bağlı olarak eğitim verirken, 1972 yılından itibaren ayrılıp kendi bünyesinde sanat eğitimi vermeye başlamıştır. Oldukça sosyal bir alan içinde yeteneklerinizi geliştirme vizyonuna sahip olacak, hayalinizdeki mesleğinizi yaşam boyu sürdürmek için gelişerek devam edeceksiniz. Özellikle son yıllarda Türk öğrencilerin çok fazla talepte bulunduğu üniversite, Dünya standartlarında bir donanıma sahiptir. Müzik pedagojisi, kareografi, müzikal folklör ve resim sanatı fakültesi bölümleri içinde farklı branşları da beraberinde getirmektedir. Öyle ki tüm güzellikler içinde yer almak için, Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır.

  Öğrenim göreceğiniz süre içinde öğreneceğiniz Bulgarca dili artılarınızı çoğaltacaktır. Antik tiyatro önünde yer alması nedeniyle, öğrencilerin ulaşım zorluğu çekmemeleri ve sosyal hayata yakın olmaları kaçınılmaz olacaktır. Plovdiv müzik ve dans akademisi Bulgar dilini bilmeyen öğrencileri için bir sene Bulgarca dili hazırlık dersi vermektedir. Bu sayede ana dili gibi öğreneceğiniz yeni diliniz, hayatınıza katkı sağlayacaktır. Üstelik sınava girmeden lise diplomanız için kayıt yaptırmanız mümkün olmaktadır. Sanatsal faaliyetlerde yeteneğinizi açığa çıkarmak ve geliştirmek istiyorsanız, geç kalmadan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelebilirsiniz. Bu sayede hayallerinizin peşinden gitmeniz söz konusu olacaktır. üstelik çok uygun ücretler karşılığında, istediğiniz alanlara bir adım daha yaklaşmış olacaksınız.

Üstelik yurt ve konaklama konusu kesinlikle sıkıntılı olmayacaktır. Zira üniversitenin kendi bünyesinde bulunan yurtlar da kolaylıkla kalabilirsiniz. Plovdiv müzik ve dans akademisi ile ilgili güncel ve detaylı bilgiler için danışmanlarımız sizlere destek olacaktır. Bulgaristan’ ın ikinci büyük şehri olan Plovdiv’ de bulunacağınız ve eğitim alacağınız süre içinde yanınızda size yol gösterecek ve deniz feneri gibi rehber olacak danışmanlarımız bulunmaktadır. Aklınıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz güvenilir, ilkeli, tecrübeli olan danışmanlarımız öğrencilerden olumlu geri dönüşüm almaya devam ediyorlar.

plovdiv-muzik-akademisi

plovdiv-muzik-akademisi 3

plovdiv-muzik-akademisi 4

plovdiv-muzik-akademisi 5