Plovdiv Paissiy Hilendarski Üniversitesi

bulgaristan-plovdiv-universitesi

1961 yılında kurulan ve yüzlerce öğrencisini mezun edip, Dünya çapında saygınlık listesinde adının yazılmasını sağlayan Plovdiv Paissiy Hilendarski Üniversitesi lisans, yüksek lisans ve doktora imkanı ile eğitiminizi taçlandırmaktadır. Hayatınıza katacağınız değerleri gözler önüne serip, Avrupa Birliği Üyesi olan bir Ülke’ de eğitim almanın faydalarını yaşayacaksınız. Sorunsuz ve kaliteli bir eğitimin tam da içinde olacak, alanında uzman akademisyenler eşliğinde mesleğinize adım atacaksınız. Eğitim sürecin de yer alabilmek için, sınava girmenize gerek yoktur. Taban puan ve şartlı sınav kriterleri olmayan üniversite sayesinde lise diplomanız için başvurabileceksiniz. Kayıt sürecinde ve vize işlemleri için hiçbir zorluk yaşamadan, Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelebilirsiniz. Bu sayede daha güvenilir ve tecrübeli danışmanlarımızın ilgisi ve yön vermesiyle, seçtiğiniz bölümde başarınız kaçınılmaz olacaktır.

Belki de yıllarca hayalini kurduğunuz bölümü okuyabilmeniz için, sizlere fırsat tanıyan ve aralıksız yardımcı olan ofislerimiz, Avrupa’ nın sözcüsü olmaktadır. Plovdiv Paissiy Hilendarski Üniversitesi kayıt işlemleri için hemen ofislerimize gelin ve işlemlerinize başlayalım. Bu sayede Dünya standartları kapsamında bir diplomaya sahip olacak, kendi alanınızda başarılarınızı taçlandıracaksınız. Malum, ilgi ve yeteneklerinizi ortaya çıkarabileceğiniz, istediğiniz bölümlerle eğitim alabileceğiniz fırsatları sizlere sunan Bulgaristan ikinci büyük şehri olan Plovdiv’ e sizleri bekliyor. Bölümlerini Bulgarca olarak veren üniversite dilinizi de geliştirmenizi sağlayacaktır. Üstelik fiyat konusunda da tüm bölümlerle aynı olması, öğrenciler için tercih isteğini artırmaktadır.

Ailelerinize sunabileceğiniz en değerli hediyeniz, tüm Avrupa Ülkeleri ve Türkiye dahil geçerli olan bir diploma olacaktır. Aileniz güvenilir olan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek, memnuniyetlerini bildirmeye devam ediyorlar. Öğrenimine devam eden ve halen okumakta olan öğrenciler, memnuniyet ve gururlarını forumlarda veya telefon aracılığıyla bildiriyorlar. Plovdiv Paissiy Hilendarski Üniversitesi Bulgarca diliyle iki dönem hazırlık eğitimi sunmaktadır. Bu sayede başarılı olan öğrenciler ise dil sertifikası alarak, başarılarını katlayabilirler. Tüm detaylı bilgiler için danışmanlarımız yeterli olacaktır. Hayatınıza katacağınız değerlerle, başarılarınızı daha ileri seviyelere taşıyacaksınız. Üstelik alacağınız diploma ile de, istediğiniz Ülke’ de iş bulabilirsiniz.

bulgaristan-plovdiv-universitesi-1

bulgaristan-plovdiv-universitesi-3

bulgaristan-plovdiv-universitesi-2