Plovdiv Teknik Üniversitesi

bulgaristan-plovdiv-teknik-universitesi-1

  Sofya’ da bulunan teknik üniversitenin diğer şubesi Plovdiv’ de sizleri bekliyor. Sağlam temeller üzerinde atılacak eğitim için sınava girmenize ve taban puan almanıza gerek olmamaktadır. Plovdiv teknik üniversitesi lise diplomanızı kayıt için yeterli kriterler arasında tutmaktadır. Lise ve meslek lisesi mezunu olmak ve istenen resmi evrakları getirmeniz yeterlidir. Yurtdışında eğitim almak için akla ilk gelen isimlerden biri olan Bulgaristan, Avrupa Birliği üyesi Ülkesi olduğu için, sizlere tüm Dünya’ da geçerli olan mavi diploma sunmaktadır. Son yıllarda özellikle Türk öğrencilerin de çok tercih ettiği bir Ülke ve okul olan üniversite, son derece donanımlı kaynaklarıyla sizleri geleceğe hazırlamaktadır. Pratik ve teorik olarak öğrenilen bilgilerle, tam donanımlı ve mesleğinizi bilerek mezun olmuş olacaksınız. Bazı öğrencilere ve ailelere, yurtdışında okumak maddi açıdan biraz uzak gelebilir. Fakat Bulgaristan Avrupa ve Türkiye’ den çok daha uygun ücretler dahilin de olması, öğrenciler için tercih nedenleri arasında bulunmaktadır.

Plovdiv teknik üniversitesi İngilizce ve Bulgarca dili öğretirken, sizlerin daha donanımlı olmanız için çaba göstermektedir. Bu sayede istediğiniz Ülke’ de iş bulabilecek, Dünya standartlarında güçlü bir kariyer sahibi olacaksınız. Üstelik ücretleri sizleri kesinlikle zorlamayacak, sosyal yaşantınızda da ekonomik olan Plovdiv’ de keyifli bir öğrencilik yaşayacaksınız. Mesleğinize giden yolda yanınızda güvenilir rehberlere ihtiyacınız olacaktır. Başta kültür şoku ve beraberinde yaşadığınız yenilikler, mağduriyete dönüşmemelidir. Bunun için alanında tecrübeli, bilgi sahibi, güvenilir, ilkeleri olan ve vizyonu geniş danışmanlar eşliğinde yolunuza adım atabilirsiniz. Aralıksız olarak sizlere güven telkin ederek, yabancı bir Ülke’ de kolayca yaşayabilmenizi sağlayacaktır. Konaklama ve ulaşım gibi sorunları da böylelikle tek başınıza düşünmek zorunda kalmayacaksınız.

Plovdiv teknik üniversitesi ile ilgili daha güncel ve detaylı bilgilere ulaşmak için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Avrupa ve Türkiye’ den çok sayıda öğrenciyle karşılaşması, kontenjanların kısa sürede dolmasını sağlamaktadır. Hemen şimdi vakit kaybetmeden danışmanlarımızdan gerekli destek ve bilgileri alabilirsiniz. Tüm Dünya çapında geçerli olacak bir diploma ile geleceğinizin ve kariyer yaşantınızı sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz.

bulgaristan-plovdiv-teknik-universitesi-2