Plovdiv Tıp Üniversitesi

bulgaristan-plovdiv-tip-universitesi-4

Kurulduğu ilk tarihten itibaren yüzlerce öğrenciyi hayallerine kavuşturmuş olmanın haklı gururunu yaşıyor. Her geçen yıl sayısı artan öğrenciyle, popüler olmaya devam etmektedir. Plovdiv tıp üniversitesi Dünya’ nın bir çok Ülkesin’ den öğrenci kabul etmekte, uluslararası geçerli olan bir diplomayı sunmaktadır. Üniversitenin bünyesinde yer alan bölümler Dünya standartlarında geçerli olan toplum sağlığı hizmetleri, eczacılık ve diş tıp olarak da alternatiflere sahiptir. Avrupa ve Türkiye tanınması okulları daha cazip hale getirmektedir. Türkiye’ de bilindiği gibi sınav kriterleri uygulanmaktadır. Tüm bölümlerin basamaklarını sağlam adımlarla tırmanacak, her geçen gün seviyenizi yükseltecektir. Dünya standartlarında geçerli olacak bir diplomanın sahibi olacak, istediğiniz Ülke’ de mesleğiniz de kariyer yapacaksınız. 1945 yılından itibaren yüzlerce öğrencisine hizmet veren, dil eğitimi kapsamında öğrencilerine farklı alternatifler sunan üniversite sizleri bekliyor.

Türkiye’ de tıp eğitimi görmenin oldukça yüksek puan çekmekle mümkün olacağını biliyorsunuz. Fakat Plovdiv tıp üniversitesi kesinlikle böyle bir kriter beklememektedir. Yapmanız gereken sadece lise diplomanız ile birlikte istenen resmi evrakları tamamlamak olacaktır. Üniversitede bulunan 170 profesör siz değerli öğrencilerin geleceklerine ışık sunmaktadır. Hayatınız boyunca bir güneş gibi parlayacak, mesleğinize zirvede başlayacaksınız. 700′ e yakın Doçent ile de ders görmeye başlayacaksınız. Bütün branşların eğitimi özel olarak uygulamalı dersler ile verilecek, eğitmenler tüm sorularınızın cevabını vereceklerdir. Türkiye’ nin genelinde bulunan ve sizlere her geçen gün daha iyi hizmet veren Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı sizlere gerekli bilgileri verecektir.

Plovdiv tıp üniversitesi ile ilgili merak ettiğiniz tüm güncel ve detaylı bilgilere ofislerimize gelerek ulaşabilirsiniz. Üstelik istediğiniz bölümü okuyup, son derece uygun ücretlerle eğitim sürecinizi tamamlayacaksınız. Tıp eğitimi 6 yıl sürecektir. Bu süreçte bilgi kaynağınızı zenginleştirecek, kendinizi çok şanslı hissedeceksiniz. Uygulamalı olarak pratik ve öğrenim olarak teorik olan tüm bilgiler sizleri bekliyor. Türkiye’ de olduğu gibi sınava girmek ve puan almak zorunda değilsiniz. Bu sayede geleceğiniz güvenle bakacak, hayallerinizde yatan mesleğinizin peşinden gitmiş olacaksınız. Hayallerinizi yeşerten ofislerimiz, Türkiye’ nin her yerinde sizleri bekliyor.


bulgaristan-plovdiv-tip-universitesi-2

bulgaristan-plovdiv-tip-universitesi

bulgaristan-plovdiv-tip-universitesi-5bulgaristan-plovdiv-tip-universitesi-3