Plovdiv Ziraat ve Tarım Üniversitesi

bulgaristan-plovdiv-ziraat-tarim-universitesi-2

Plovdiv Ziraat ve tarım üniversitesi öncelikli olarak Sofya’ da kurulan fakat 1945 yılında Plovdiv üniversitesi olarak Sofya’ dan ayrılmıştır. 1945 yılında kurulan Ziraat Fakültesi, mezun etmiş olduğu binlerce öğrencisinin başarıyla gurur duymaya devam ediyor. 5 Fakülteden oluşan yüksek bir eğitimin baş mimarı olan Ziraat Fakültesi, her geçen yıl kendini yenilemeye devam etmektedir. Avrupa standartlarında eğitim veren ve modern çağın son teknoloji haliyle eğitim vermeye devam etmesi,  yüksek standartlarda olan diplomanızı sunmaktadır. Ziraat ve Tarım Fakültesi ile yüksek derecede mezun olacak, nerede olursanız olun, kariyerinizin kapılarını sonuna kadar açabileceksiniz. Tüm beklentilerinizi ve kriterlerinizi fazlasıyla karşılayacak olan fakülteler, Avrupa ve Türkiye’ den çok sayıda öğrenci talebi almaktadır.

Öğrenim görmek için ilk yıl alacağınız yabancı dil eğitimi, kendinizi her geçen gün geliştirmenizi mümkün kılmaktadır. Son derece organize bir şekilde çalışması, alanında uzman akademisyenler ile geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayan Plovdiv ziraat ve tarım üniversitesi ile başarınız kaçınılmaz olacaktır. Tüm bu güzellikler ve kariyerinize güvenle bakmanız için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olmaktadır. Alanında son derece tecrübeli ve güvenilir danışmanlarımız, bir deniz feneri misali yolunuza ışık tutacaktır. İlk etapta yabancılık çekmemenizi ve kültür şoku yaşamamanız için, konaklama ve ulaşım ile ilgili tüm bilgilerinizi üst düzey tutmanız için danışmanlarımız sizleri bekliyor. Çağdaş ve gelişmiş bir eğitim sürecinde sizlerin de bilgileriniz değer kazanacak, tam donanımlı bir kariyer planlamasının içinde olacaksınız.

Plovdiv ziraat ve tarım üniversitesi için sınava girmenize ve puan almanıza gerek olmamaktadır. Bunun için Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek gerekli olan tüm bilgileri alabilirsiniz. Yanınızda rehber olan ve size yön veren danışmanlarımız eşliğinde, kaliteli ve üst düzey bir eğitimin parçası olacaksınız. Tarım Fakültesi ise 1950 yılında kurulmuş olup mezun ettiği öğrencilerin, tarımla ilgili firma ve kuruluşlarda üst düzey yönetici ve idareci olmaları mümkün olacaktır. Ziraat Fakültesinden mezun olan ve gerekli eğitimi alan öğrenciler ise, öğretmen, danışman gibi ideal mesleklerde Dünya çapında iş bulabilirler.

bulgaristan-plovdiv-ziraat-tarim-universitesi-3

bulgaristan-plovdiv-ziraat-tarim-universitesi-4

bulgaristan-plovdiv-ziraat-tarim-universitesi

bulgaristan-plovdiv-ziraat-tarim-universitesi