Sofya Kliment Ohridski Üniversitesi

sofya-universitesi

Bulgaristan’ da bulunan ve en köklü ve seçkin bir geçmişe sahip olan Sofya kliment ohridski üniversitesi bir çok öğrenci tarafından yoğun talepler almaya devam etmektedir. Sadece Avrupa değil, Türk öğrencilerin de tercih ettiği üniversite, hayallerinizin peşinden gitmeniz için zemin hazırlıyor. 110 yıl önce kurulmuş olan ve günümüze kadar kendini daha da geliştirerek eğitim hizmetine devam eden üniversite sizleri de bekliyor. Kayıt için gerekli olan lise diplomanız ve resmi evraklar ile Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelip, gerekli işlemlere başlayabiliriz. Gelen memnuniyet dönüşümleriyle birlikte kanıtlanan tecrübe ve güven dolu ilkeleri sayesinde, öğrencilerin tek tercihi ofislerimiz olmaya devam etmektedir. Avrupa Ülkeleri dahil olmak üzere, Bulgaristan Üniversiteleri ile işbirliği içinde olup, hiçbir sorun yaşamadan eğitiminize başlayıp devam etmenizi sağlıyoruz. Toplam 83 bölümde ve dalda eğitim hizmeti sunarak, sizleri Dünya standartlarına hazırlayan üniversite için, sizler de şanslı öğrenciler arasında olabilirsiniz.

Sofya kliment ohridski üniversitesi Sanat, kültür ve spor dalında da eğitim hizmeti vermektedir. Eğitimin kalitesini her zaman üst düzeyde tutan ve sizlerin mesleğinize zirvede başlamanız için sizleri teorik ve pratik alanda hazırlayan üniversiteler sizleri bekliyor. Yurtdışı eğitimin kalitesini tamamen algılamış ve analiz etmiş bir firma ile yurtdışındaki okullara giden öğrenciler, memnuniyet dönüşümlerini bildirmeye devam ediyorlar. Kaliteli ve dürüst hizmet politikası anlayışıyla takdir toplamaya devam ediyor. Her geçen yıl kendini yenileyen ve kendi alanında bir marka olan Anadolu yurtdışı eğitim, sizlerin her bakımdan yanında olacaktır. Orada yabancılık çekmeyecek, kültür şoku, ulaşım ve konaklama gibi mağduriyetlerden uzak kalmanızı sağlayacaktır. Üniversite yüksek standartlara sahip olmakta ve akademisyenler eşliğinde mesleğinize aşina olacaksınız.

Sofya kliment ohridski üniversitesi ile ilgili tüm detaylı ve güncel bilgileri Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelerek öğrenebilirsiniz. Bu sayede kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışı sayesinde kendinize olan güveniniz artacaktır. Fakülte kampüsleri toplam da 7 adettir ve öğrencilerin geçireceğiniz aktiviteleri barındırmaktadır. Okulun merkeze de yakın olmasıyla birlikte ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Avrupa’ nın sayılı seçkin üniversitelerinde eğitim alan şanslı öğrenciler arasında olmak istiyorsanız, vakit kaybetmeden ofislerimize gelebilirsiniz.

sofya-universitesi-2

sofya-universitesi-3