Sofya Tıp Üniversitesi

bulgaristan-sofya-tip-universitesi-1

   Balkanların Başkenti olan Sofya’ da öğrenci olmanın ayrıcalıklarını sonuna kadar yaşayacaksınız. Sofya tıp üniversitesi sayesinde geleceğinize yön verecek, mesleğinizi sağlam zeminler üzerine inşa edeceksiniz. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, çağdaş bir düzeyde uygulamalı dersler göreceksiniz. Gelişmiş toplumların özgüveni sağlam ve yenilikçi gençler yetiştirmesi kaçınılmaz olmaktadır. Avrupa Birliği üyesi Ülkesi olan Bulgaristan, tüm kriterlerinizi karşılamak üzere her geçen yıl kendini geliştirmeye devam ediyor. Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı işbirliği ve güvencesiyle, sizlere hayallerinizi yeşertmeye başlayacak, mesleğinize doğru sağlam adımlar atmaya devam edeceksiniz. Üstelik sınava girmeden ve taban puan gözetmeden, Avrupa standartlarında mesleğinizi icra edebileceksiniz. Sorunsuz ve kusursuz bir eğitimin baş mimarı olan üniversiteler sizleri bekliyor.

Sofya tıp üniversitesi sayesinde, sınav kriteri olmadan kayıt yapabilecek, Avrupa standartları üzerinde bir eğitimin içinde olacaksınız. Sizlerden istenen evrak ve lise diplomanız ile başvurup, kayıtlarınızı yapabileceksiniz. Hiçbir şekilde kayıt süreçlerinde sorun yaşamayacak, istediğiniz bölüme hemen kayıt yapabileceksiniz. Avrupa ve Ülkemiz’ den çok sayıda talep alması nedeniyle, kontenjanlarının kısa sürede dolduğunu belirtmek istiyoruz. Bu nedenle vakit kaybetmeden, Türkiye’ nin hemen her yerinde sizlere kaliteli ve ilkeli hizmet sunan, yurtdışı sözcünüz Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı ofislerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Adımınızı attığınız ilk andan itibaren kendinizi çok şanslı hissedecek, tüm yeniliklere doğru yelken açacaksınız. Üstelik son derece uygun ücretlerle eğitimi sürecinizi tamamlayabileceksiniz.

Sofya tıp üniversitesi eğitim şartları ve kriterlerinin oldukça uygun olduğunu belirtmemiz de fayda vardır. Yaşayacağınız tüm avantajların yanında, yanınızda bir rehber olan Anadolu yurtdışı eğitim danışmanlığı varlık gösterecektir. Konaklama, vize, ulaşım, masraflar ve daha bir çok bir çok bilginin güncel ve net olarak ulaşması için doğru adreste bulunmanız yeterli olacaktır. Sorularınıza en doğru ve kayıt prosedürlerini öğreneceğiniz ve gerçekleştirebileceğiniz danışmanlık ofislerimize gelebilirsiniz. Hayatınıza katacağınız değerlerin farkına varıp, vizyonunuzu genişletebileceğiniz sınırsız bir süreci kendinize armağan etmiş olacaksınız. Üstelik elde edeceğiniz diploma ile uluslararası anlamda isim yapacak, istediğiniz Ülke’ de mesleğinize devam edebileceksiniz. Yabancı dilinizi de geliştirecek, farklı kültürleri bir araya getiren üniversite de daima gurur duyacaksınız.bulgaristan-sofya-tip-universitesi-3

bulgaristan-sofya-tip-universitesi

bulgaristan-sofya-tip-universitesi-7


bulgaristan-sofya-tip-universitesi-2

bulgaristan-sofya-tip-universitesi-4